[Eklenti] Mozilla Firefox v2.0.0.6 Türkçe - Gerçek Addon

Discussion of Turkish translation of the Update Pack. T�rk�e tartışmalalar başlamıştır!
Locked
User avatar
Preputium64
Posts: 104
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:22 pm
Contact:

[Eklenti] Mozilla Firefox v2.0.0.6 Türkçe - Gerçek Addon

Post by Preputium64 » Fri Jul 27, 2007 7:39 pm

Firefox için 2 çeşit addon hazırladım birisi sade bilgiğiniz firefox diğerinde ise benim sıkça kullandığım birçok tema güncel eklenti paketi eklenmiş hali 2side sanal makinada denedi herhangi bir problemleri yok 2 side uninstall edilebilir versyonlardır... İyi eğlenceler...

Mozilla Firefox v2.0.0.6 Türkçe (normal)

Md5 = 6622D1C9BDA59A180037302A7041AAE8

Mozilla Firefox v2.0.0.6 Türkçe (Eklentili)

Md5 = 7971C0A473844B42F0C81657DF09DA8D
Last edited by Preputium64 on Tue Aug 14, 2007 1:25 pm, edited 3 times in total.
Tüm addonlarıma burdan ulaşabilirsiniz... http://rapidshare.com/users/CY665N

crazyghost
Posts: 20
Joined: Fri Mar 16, 2007 9:19 am

Post by crazyghost » Sat Jul 28, 2007 3:33 am

Süpersin . Teşekkürler eline koluna sağlık.

User avatar
byhexadecimal
Posts: 283
Joined: Thu Jun 21, 2007 6:31 pm
Location: Turkey / Ankara

Post by byhexadecimal » Sun Jul 29, 2007 1:47 pm

Teşekkürler Preputium64 ellerine sağlık indirip deniyecem

User avatar
MrNxDmX
Moderator
Posts: 3112
Joined: Mon Jan 03, 2005 7:33 am

Post by MrNxDmX » Sun Aug 05, 2007 5:26 pm

Linkteki dosya silinmiş. Herhalde güncelleme yapacaksın...

User avatar
Preputium64
Posts: 104
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:22 pm
Contact:

Post by Preputium64 » Tue Aug 14, 2007 1:23 pm

her 2 pakette 2.0.0.6 ya güncellendi...
Tüm addonlarıma burdan ulaşabilirsiniz... http://rapidshare.com/users/CY665N

User avatar
byhexadecimal
Posts: 283
Joined: Thu Jun 21, 2007 6:31 pm
Location: Turkey / Ankara

Post by byhexadecimal » Tue Aug 14, 2007 1:44 pm

Preputium64 ellerine sağlık ben slient ini yapmıştım her zaman için gercek addon daha iyidir

User avatar
C@NgO
Posts: 28
Joined: Sat Apr 08, 2006 4:25 pm

Post by C@NgO » Thu Aug 23, 2007 9:59 am

Teşekkürler sağolasın.

Locked