[Eklenti] Gizli Dosyalari Goster/Uzantilari Göster (Shell Me

Discussion of Turkish translation of the Update Pack. T�rk�e tartışmalalar başlamıştır!
Locked
User avatar
AL[e]N
Posts: 81
Joined: Fri Oct 05, 2007 1:48 pm

[Eklenti] Gizli Dosyalari Goster/Uzantilari Göster (Shell Me

Post by AL[e]N » Mon Feb 18, 2008 4:43 am

mrb shellext dosyası ile Gizlidosyaları ve Dosya Uzantılarını Hızlı ve Basit Bir Yolla Ulasa Bileceksiniz.. Sag Tus'a Eklenecekler

Image
MD5
737f909b518ff1ae426392e5cf4cc502

Runonceex.cmd Kullananlar Svcpack içindeki Shellext.exe yi Kullanabilirler..[/

Image
Last edited by AL[e]N on Thu Feb 21, 2008 8:37 am, edited 2 times in total.

User avatar
entegre
Posts: 105
Joined: Mon May 07, 2007 2:39 am

Post by entegre » Mon Feb 18, 2008 9:16 am

Teşekkürler. Çok sık kullandığım özellikler.
İşimiz daha kolay olacak.

murat184
Posts: 149
Joined: Sun Dec 24, 2006 10:08 am

Post by murat184 » Wed Feb 20, 2008 11:35 pm

ooo çok tatlı bir eklenti
teşekkür ederim

ricch
Posts: 4
Joined: Fri Feb 22, 2008 12:35 pm

Post by ricch » Mon Feb 25, 2008 3:19 pm

Eklentinizi denedim. Gerçekten harika bir şey. Sağ tuş menüsüne kazandırdıklarının, sizin söylediklerinizle sınırlı olmadığını gördüm, daha da memnun oldum. Uzunca bir süredir indirdiğim en iyi eklentilerden biri. Kesinlikle, "Vazgeçilmez"lerim arasında yerini aldı.
Saygılar..

gececi_78
Posts: 40
Joined: Fri Oct 20, 2006 10:45 am

Post by gececi_78 » Tue Feb 26, 2008 8:00 am

Paylaşımın için teşekkür ederim güzel bir eklenti..

aniden
Posts: 1
Joined: Thu Oct 23, 2008 3:46 am

Post by aniden » Thu Oct 23, 2008 6:09 am

çok saol super
aniden

Locked