[Addon] Adobe Reader 8.1.2 Lite Silent

Discussion of Turkish translation of the Update Pack. T�rk�e tartışmalalar başlamıştır!
Locked
Ozzy
Posts: 23
Joined: Fri Feb 22, 2008 4:44 pm

[Addon] Adobe Reader 8.1.2 Lite Silent

Post by Ozzy » Sat Mar 22, 2008 6:28 am

PDF Okuyucumuz AdobeReader'in 8.1.2 Lite Versiyonu
Tamamem Sessiz kurulum olarak ayarlandı DEneyebilirsiniz Kendinizce Ayarlıyabilirsiniz

http://rapidshare.com/files/101437917/A ... n.cab.html
Dosya Boyutu: 13.6 MB
MD5 Checksum: 0F231C3D5323F1DECE8E63F1818440D4

User avatar
entegre
Posts: 105
Joined: Mon May 07, 2007 2:39 am

Post by entegre » Mon Mar 24, 2008 5:14 am

Teşekkürler.

Ozzy
Posts: 23
Joined: Fri Feb 22, 2008 4:44 pm

Post by Ozzy » Thu Mar 27, 2008 8:14 pm

Rica Ederim Arkadaşım

Ya Kimse Denemedimi Şimdi Bu Paketi iyi kötü bi yorum bekliyordum

User avatar
ZEUS__
Posts: 108
Joined: Sat Feb 16, 2008 5:46 pm

Post by ZEUS__ » Sat Mar 29, 2008 3:25 pm

adobe readerı bıraktım foxit kullanıyorum.istek olursa anca yüklüyorum ayrıyetten yoksa denerdim :)

User avatar
kankabur
Posts: 12
Joined: Wed Nov 07, 2007 11:54 am

Post by kankabur » Tue May 06, 2008 3:11 pm

Acrobat speeder deneyin foxitden vazgeçeceksiniz. Süper hızlı çalışıyor
ASIL VATANIMDA BÜLBÜLÜM.

User avatar
fullcontrol
Posts: 33
Joined: Wed Jul 02, 2008 11:34 pm
Location: Turkey istanbul

Post by fullcontrol » Tue Jul 08, 2008 6:38 pm

teşekürler çok iyi bir çalışma boyutu da ufak ama eksik var reg olarak HKEY_CLASSES_ROOT .pdf ve AcroExch.Document bölümlerine %ProgramFiles%\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\Acrobat.exe örnek olarak yol dosyaları hangi programla açılacak yolunu ekleseydin eksiksiz olurdu

Locked