[Eklenti] FlashGet v1.8.4.1001 Türkçe

Discussion of Turkish translation of the Update Pack. T�rk�e tartışmalalar başlamıştır!
Locked
User avatar
MrNxDmX
Moderator
Posts: 3112
Joined: Mon Jan 03, 2005 7:33 am

[Eklenti] FlashGet v1.8.4.1001 Türkçe

Post by MrNxDmX » Sat Apr 28, 2007 7:11 am

Bu eklenti, ricktendo64'ün FlashGet eklentisinden oluşturulmuştur.
İçerisinde sadece türkçe dili mevcuttur. İlk çalışmasında türkçe ayarlanmış olarak gelecektir. Google Toolbar yoktur. Test edilmiştir.

Buradan indirin: NR_FlashGet1.8.4_Addon.rar
Boyutu: 2,12 MB / MD5: 14DFBE054821D1DFED6EE8A664D815DF
Last edited by MrNxDmX on Sat May 19, 2007 1:00 pm, edited 3 times in total.

User avatar
MrNxDmX
Moderator
Posts: 3112
Joined: Mon Jan 03, 2005 7:33 am

Post by MrNxDmX » Sun Apr 29, 2007 5:34 pm

1.8.2.1004'e güncellenmiştir...
İçerisinde google toolbar yoktur, gerçek eklentidir...

gececi_78
Posts: 40
Joined: Fri Oct 20, 2006 10:45 am

Post by gececi_78 » Mon Apr 30, 2007 6:15 pm

MrNxDmX ellerine sağlık teşekkürler.

Bir sorum olacaktı ben bu versiyonu kurduğumda örneğin indirdiğim dosya %90 ve üzerine çıkıyor ve indirme duruyor bu konuda bilgin varmı ? Ben 1.73 klasik versiyona geri döndüm onda böyle bir problem yok.

User avatar
MrNxDmX
Moderator
Posts: 3112
Joined: Mon Jan 03, 2005 7:33 am

Post by MrNxDmX » Tue May 01, 2007 7:32 pm

O konuda herhangi bir fikrim yok malesef, belki FlashGet'in problemidir. Ben 1.8in ilk sürümlerinde problem yaşadım biraz ama son ve bir önceki sürümü gayet güzel çalışıyor benim için.
Senin problemin indirdiğin dosya ile alakalı olmasın sakın, belki host bağlantıyı kesiyordur. Sadece bir tahmin...

crazyghost
Posts: 20
Joined: Fri Mar 16, 2007 9:19 am

Post by crazyghost » Wed May 02, 2007 5:40 am

Teşekkürler MrNxDmX eline sağlık

DrMaRiO
Posts: 25
Joined: Mon Jan 01, 2007 7:33 pm

Post by DrMaRiO » Thu May 10, 2007 4:08 pm

Teşekkürler MrNxDmx. Ellerine sağlık.

User avatar
MrNxDmX
Moderator
Posts: 3112
Joined: Mon Jan 03, 2005 7:33 am

Post by MrNxDmX » Thu May 17, 2007 8:11 pm

v1.8.4.1001 sürümüne güncellenmiştir. Test edilmiştir...

User avatar
greenonx
Posts: 163
Joined: Sun Sep 17, 2006 3:25 pm
Location: SurKentli

Post by greenonx » Fri May 18, 2007 5:22 pm

nice work thanx

murat184
Posts: 149
Joined: Sun Dec 24, 2006 10:08 am

Post by murat184 » Sat May 19, 2007 8:47 am

güzel çalışma teşekkürler
içerisinde google toolbar olmaması büyük bir artı :)

Locked