[Eklenti] WinAMP 5.35 TRArayüz +Essentials Pack+Extra Plugin

Discussion of Turkish translation of the Update Pack. T�rk�e tartışmalalar başlamıştır!
Locked
marenostrum

[Eklenti] WinAMP 5.35 TRArayüz +Essentials Pack+Extra Plugins+Uninstallable

Post by marenostrum » Sat Aug 18, 2007 5:55 pm

[Eklenti] WinAMP 5.35 TR Arayüz + Essentials Pack + Extra Plugins + Uninstallable

Winamp Essentials Pack
ALAC decoder:Alac biçimindeki ses dosyalarını çalın
Ogg Vorbis Encoder(aoTuV 4.51b5):v1.1Ogg biçiminde ses dosyaları oluşturun
Auto Video Fullscreen:v1.25Videoları otomatikman tam ekranda başlat ve dahası...
Balon İpucu Göstegesi:v2.8Görev çubuğunda balon ipucu gösterir
Classic Skins Extra:1.7Klasik skinler için alfa blending desteği
Explorer Playlist:v0.5Çalma listesi gezgini
Gezgin:Çalma listesinde dosya genel sağ kısayol girdileri
Find File On Disk:v 1.5Çalma listesinden seçili dosyanın konumunu bulun
Lite'n Winamp Preferences:v1.2Winamp seçenek sayfalarını özelleştirin
Playlist File Remover:v2.2.2Çalma listesi dosya kaldırıcısı
Playlist Undo:v0.5.3Çalma listesinde yapılan değişiklikleri geri alın!
Skins In Submenu:v1.7Klasik ve Modern skinleri ayrı menülerde gösterir
Time Restore & Autoplay:v2.5Winamp başladığında kendiliğinden çalmaya başlar ve dahası...

Extra Plugins
Dynamic Library:v1.03Ortam dosyaları bulunan klasörleri yönetir.
ML Find: v0.2Çalma listesinde seçili şarkının kitaplıktaki konumunu gösterir.
MSN Ne Dinliyorum:v1.02Çaldığınız parçanın MSN'de ne dinliyorumda gösterir.
Arşiv Desteği (in_zip):v6.8.5Sıkıştırılmış dosyaların içeriğini yürütün!
Enhancer:v0.17Çalan şarkının ses kalitesini artırın.
Minilyrics:v5.3.2825Çalan şarkının sözlerini gösterir.
Karaoke:Şarkı sözlerini görsel öge içerisinde gösterir.
Send To:Çalma listesinde seçili dosyaları önceden belirlenen konuma gönderir.

Programın Modern Arayüzü ve eklentilerini türkçeye çevirimi için AliSarıoğluna teşekkür ederim.
Programın güncellemeleri ve eklentileri hakkında bilgi için[url]http://winamp_turkce.sitemynet.com/indir.html[/url]

Dosya Gerçek eklenti olup Program ekle kaldırla ilişkilendirilmiştir.Masaüstüne ve Programlara kısayol eklenmiştir
NR_UpdatePack1.1.0.7z ile Sanal makinada kurulmuş herhangi bir problem yaşanmamıştır.
Download:http://rapidshare.com/files/49819628/Wn ... n.cab.html
MD5 Hash:3BA3B1A9C50E69F06E2A8D9B4BF53F67
Dosya Boyutu:8.7 MB
Image

byhexadecimal

Post by byhexadecimal » Sat Aug 18, 2007 6:19 pm

marenostrum ellerine sağlık bi indirip bakalım bi

efcan_37

Post by efcan_37 » Sat Aug 18, 2007 6:20 pm

ellerine sağlık tşk bu güzel çalışma için

Preputium64

Post by Preputium64 » Sun Aug 19, 2007 2:24 am

1-1.5 ay önce hazırlamıştım bu addonun benzerini, aşağıdaki linkte mevcut. Ama inf dosyanı inceledim bayağı uğraşmışsın ellerine sağlık güzel olmuşa benziyor.
Tüm addonlarıma burdan ulaşabilirsiniz... http://rapidshare.com/users/CY665N

Ironeagle

Post by Ironeagle » Wed Aug 22, 2007 11:45 am

Teşekkürler Marenostrum. Yine harika bir iş yapmışsın, en kısa zamanda deneyeceğim.

C@NgO

Post by C@NgO » Wed Aug 22, 2007 12:56 pm

marenostrum arkadaşım selamlar nasılsın
Ben verdiğin winamp dosyalarını bir klasöre çıkardım ve inf dosyasından kurdum fakat winamp açılırken bir sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor deyip hata verip kapanıyor bu neden olabilir sence. Çalışmalarında başarılar ayrıca winamp için teşekkürler.

Ironeagle

Post by Ironeagle » Wed Aug 22, 2007 1:22 pm

Ben de addonu açtım ve inf dosyasından yüklemeye başladım. İlk olarak px.dll dosyasını istedi. Onu cab dosyasından gösterdim. Kurulum devam etti. Bu arada hedef dosyanın kaynak dosyadan daha yeni olduğunu söyledi ve değiştirmek isteyip istemediğimi sordu. Tümüne hayır dedim. Program kuruldu. İlk açtığımda hata verdi. Hatada "gen_nxsballoontip.dll" dosyasının adı geçiyordu ama ne olduğunu bilmiyorum. Bir medya dosyasını Winamp ile yürüttükten sonra tekrar Winamp i açtığımda hata mesajı vermedi. Tabii ki entegre edilip xp ile kurulduğunda nasıl bir durumla kaşılaşırım bilmiyorum. Haftaya denemesini yapacağım.

marenostrum

Post by marenostrum » Wed Aug 22, 2007 6:40 pm

Ironeagle wrote:Ben de addonu açtım ve inf dosyasından yüklemeye başladım. İlk olarak px.dll dosyasını istedi. Onu cab dosyasından gösterdim. Kurulum devam etti. Bu arada hedef dosyanın kaynak dosyadan daha yeni olduğunu söyledi ve değiştirmek isteyip istemediğimi sordu. Tümüne hayır dedim. Program kuruldu. İlk açtığımda hata verdi. Hatada "gen_nxsballoontip.dll" dosyasının adı geçiyordu ama ne olduğunu bilmiyorum. Bir medya dosyasını Winamp ile yürüttükten sonra tekrar Winamp i açtığımda hata mesajı vermedi. Tabii ki entegre edilip xp ile kurulduğunda nasıl bir durumla kaşılaşırım bilmiyorum. Haftaya denemesini yapacağım.
Hedef dosyanın kaynak dosyasından daha yeni olduğunusöylediğine göre tahminimce daha önceden kurulmuş bir winamp üzerine yüklemenden olsa gerek.zaten dosyayıda hayor diyerek değiştirmemişsin.
Cango dostumda aynı hatayı yapmış olabilir.(Bu arada sağolasın cango dost umarım sende iyisindir)
ben addonu son updatepack ile windows kaynağına entegre ettim ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.söyleyebileceklerim bu kadar.

Locked