Bilgilendirme & Duyuru Sistemi Getirilmesi

Discussion of Turkish translation of the Update Pack. T�rk�e tartışmalalar başlamıştır!
Locked
firtina

Bilgilendirme & Duyuru Sistemi Getirilmesi

Post by firtina » Sat Mar 15, 2008 12:28 pm

İyi Gunler!
ben bir ev kullanıcısıyım sizin sitenizi kullanarak xp cdleri düzenliyoruz ve kendi bilgisayarımıza yada arkadaşların bilgisayarlarına yukluyoruz! ama 2-3 ayda bir format yaptığımızdan en son yapacağımız cd nin güncel olması gerekiyor!
yani sitede yayınlanan

Code: Select all

NR Güncelleme Paketi 1.1.3
NR Güncelleme Paketi 1.1.3 Ultimate
Internet Explorer 7 Türkçe (v1.0.7)
.Net Framework AIO
gibi çok kullanılan ürünlerin bir sonraki güncel versiyonlarının ne zaman çıkcağı ile ilgili bilgi verilse eklenti leri yayınlayanlar tarafından çok yararlı olur!
çünkü 1-2 haftada bir güncel sürüm çıkarken bazen 1-2 ay sürebiliyor bunu da anlayabiliyorum! herkesin olduğu gibi sizinde işiniz gücünüz var ama bir zaman belirtilirse bence herkes için daha ii olacaktır!
cd mizi yaptık format çektik 2 gün sonra yeni versiyonların yayınlandı o zaman biraz üzücü olur! bu konuda hassas davranılınırsa şahsım adına çok memnun olurum! :oops: Siteye katkısı olan herkese teşekkürler! :lol:
Hersey Daha Güzel Olacak!

cevaps

Post by cevaps » Mon Mar 17, 2008 10:50 pm

mantıklı aslında. aynı sorunu bende yaşamıştım, cd'yi hazırladıktan 1 gün sonra 1.1.3 çıkmıştı :D
sabit bir konu olabilir içinde yalnızca 2 satır. örneğin;

Yeni Paket : %60
Tahmini Çıkış Tarihi : 03.04.2008

tabii microsoft yeni patch ne zaman çıkarırsa paketlerde ona göre düzenleniyor, oda ayrı konu.

MrNxDmX
Moderator

Post by MrNxDmX » Tue Mar 18, 2008 10:26 pm

Biraz ilginç bir istek oldu bu :). Ben boş vakitlerimde güncellemeye çalışıyorum paketlerimi, genelde de microsoft yeni güncellemeleri yayınladıktan 1-2 hafta içerisinde oluyor bu güncelleme.
Özel hayatım, özellikle işim çok yoruyor beni. Değil paketlerle uğraşmayı, foruma atılan cvpları bile okuyamıyorum bazen yorgunluktan. Ki benim okulum da var aynı zamanda.
Yeni paketi hazırlamak uzun bir süreç değil benim için ancak, test edilmesi çok uzun bir süreyi alyor. En az iki saatimi, sadece 1 kere test edebilmek için harcıyorum. Ki, birden çok paket yayımladığımda, ve de eklentileri de ayrıca test etmek zorunda kaldığımda harcadığım vakti gözünüzün önüne getirin biraz.

Yahoo groups üzeirnde bir mail grubu açarak, bu isteğinize bir şekilde karşılık verebilirim, ama gene paketin çıkış tarihi hakkında yorum yapamam. Ayrıca, forumda yeni yayınlanan sadece güncelleme paketi değil. Arkadaşların çok güzel eklentileri de oluıyor. Onları da gözden geçirmeniz daha yararlı olur sizin için.
Sadece mail grubundan gelecek maile bakarak, foruma sadece güncelleme paketini indirmek için giriyor olursunuz, ki bu da benim istediğim bir şey değil...

Locked